TeeCoholicZone

Yakında Teecoholic..

Hakkında

Teecoholic.com Emrah TOY ve Kağan GÜNGÖR Tarafından geliştirilmekte olan bir projedir. Proje gidişatından ve Proje geliştiricilerinin hayata bakış açılarını izlemek için bloglanmıştır. :)

Evet dün belediye başkanıyla bizzat yaptığımız görüşmeler sonucunda aynı gün yapılacak düğünü erteletip bizimkini araya sıkıştırıverdik ve nihayet düğün günümüz az bir zaman kala belirlendi. 17 EYLÜL.

Bu günün diğer bir özelliği ise dedemin ölüm yıldönümü olması. Onun ölümüyle başlayan yeni hayatı umarım bizede uğurlu gelir. Dedem sever diye yeleğimi ve boynuma takacakları o naneyi pembe ve altın yaldız işlemeli aldım. Nasıl kıydım o paraya bilemiyorum bir pc toplardım o elbiseye verilen parayla :) .. ama damatlığımda yakıştı hani.. de kilo vermem lazım.

 Olan biten onca şeye ve geçen kötü günlere rağmen içimdeki umutu yitirmemek zor oluyor. Ailem ve çevremdeki arkadaşlar her ne kadar mustakbel eşim ve evlilik zamanlamasıyla ilgili olumsuz yorumlarda bulunsalarda… Galiba aramızdaki en büyük fark gerçek dediğimiz şu hayata bakışımız ve onu algılama biçimimiz. Ot gibi yaşamaya gelmedim, o halde yaşamak riskine değer.

moralim bozuldu şimdilik bu kadar.

Yorum yazın