TeeCoholicZone

Yakında Teecoholic..

Hakkında

Teecoholic.com Emrah TOY ve Kağan GÜNGÖR Tarafından geliştirilmekte olan bir projedir. Proje gidişatından ve Proje geliştiricilerinin hayata bakış açılarını izlemek için bloglanmıştır. :)

final_flame_by_sic133b.jpgBugün bir arkadaşıma bir proje destekleme ile ilgili bir girişimin web sayfasını gönderdim

http://www.gencpatronlar.org.tr/

ben buna bakmasını söylediğimde o kızdan bahsediyordu bir başka arkadaşım ( yeni evlendi ) evini ve eşini bırakamayacağını söyledi aynı proje için ama sen oraya gidersen olur dedi ( proje için en az bir kişi eğitim almalı 1 yıl boyunca eskişehirde )

insanlara fikir diye sorduğumda sürekli araştırayım diyorlar…

hiç şu fikrim vardı demiyorlar ( Kağanım istisnam kaide sensizde güzel )…

hayat mucadelem eşimde hayatı paylaşma biçimim açısından yalnızım

hırslarım duygularım kadınlara bakışım açısından yalnızım

fikirsel düşünce üretimi, üretim arzusu açısından yalnızım

yeni şeyler öğrenmek için arkadaş eş dost , öğretici açısından yalnızım

dostlarımla tecrübelerimi paylaştığımda beni görmezden geldikleri için yalnızım

Birşey öğrenmek istediğimde imkanım yetmezse imkanları birleştirebileceğim insanlar açısından yalnızım

neden söz konusu birşey yapmak olduğunda ben bu kadar yalnızım ?

One Response to “Yalnızmışım ben, bugün ? dün ? ben mi ?”

 1. Dostum merhaba…
  Klasik bir laf olacak belki senin, ve bu yazıları okuyanlar için fakat, “Yanlızlık Allah’ıma Mahsus”…

  Onun için, kızıyorum sana. Sen yanlız değilsin. Biliyorsun ki, insanların hayatta kalma, yaşama, hayatını idame ettirme gibi bir takım zorunlulukları var. Söylediğin gibi yeni evliyim. Tuzum daha kurumadı. Ödemem gereken bir takım(dan daha fazla) borçlarım var. Detayları sen biliyorsun zaten. BUrada tekrar sana anlatma durumunu görmüyorum.

  Evet, yapılacak o kadar çok şey var ki, bunun için ilk başta ZAMAN gerekiyor. Sonrasında, zaman’la eş orantılı olarak TUZ’un ne kadar kuru olduğu da önemli.

  Yapmak istediğimiz şeyleri, elbette yapma ihtiyacı, isteği, hevesi halen mevcut fakat, şu anki durumlar el veremiyor maalesef. Bu senin tedirgin, huzursuz ettiği kadar beni de ediyor. Beraber yapmayı istediğimiz bu projeyi, kararlaştırmamızın üzerinden neredeyse 1 yıl geçecek (daha var). Fakat,bu bir yılda sende gördün ki, çok şey değiştir. İnsan evlenince hayat’a bakış açısı ister istemez değişiyor. Ama bu demek değil ki-> PROJELER yapılmayacak. Bunun için en uygun zaman, koşullar ve şartları bekliyoruz, en azından ben öyle.

  Beraber yapmayı planladığımız bu HEDEF projeden önce, daha farklı ve ideal (insan çeken) projeler ile ADIMIZI – IDEA IN DESIGN -> TEECOHOLIC ne yapar’ı ilk önce ziyaretçilerimize aşılamamız gerekmekte olduğu konusunda şiddetle savunuyorum.

  ….

  Konu dağıldı, ama bilki yanlız değilsin. Birşeyler yapmak isteyen ve hep yapamayan bir tek sen değilsin. Kader ortaklığımız burada da kendini boy gösteriyor. Ama, yapılacak en doğru davranış, hareket, tavır, durum -> en azından şimdilik BEKLEMEK.

  Detaylarını, yarın MSN’Den konuşuruz Emrah Koç.

  Sağlıcakla kal,kimseye karışma. ;)

  Kagan

Yorum yazın