TeeCoholicZone

Yakında Teecoholic..

Hakkında

Teecoholic.com Emrah TOY ve Kağan GÜNGÖR Tarafından geliştirilmekte olan bir projedir. Proje gidişatından ve Proje geliştiricilerinin hayata bakış açılarını izlemek için bloglanmıştır. :)

İsteyip yapamadığım çok şey var, bugün bile istediğim ama artık yapabileceğime inanmadığım. Çünkü zamanım olduğuna olan inancım artık yerinde değil, zamanım yok. Zaman geçtikçe olmayanın hesabına üzülür haldeyim artık. Projeler, planlar, beklentiler, nasıl paylaşılacağı hakkında güzel hayaller kurulan anlar ve amaçlar. Hepsi -di’li geçmiş zamanın esiri artık. Belki bir gün içimdeki rambo uyanırda 50sinde saçma sapan şeyler yapan ( yada öyle görünen ) insanlar gibi deililiği doya doya yaşarım birgün diyesim var ama görünen köy kılavuz istemez buna da zamanı gelince deliliği doyasıya yaşamak isterdim diyeceğim.. Şimdiden gelecekteki hayallerim -di’li geçmiş zamanın ipoteğinde…

Ne hükümet kardeşim bunların sorumlusu nede durmaksızın akan zaman. Tek problem kendinden başka herkesi düşünmek ama bir türlü buna uygun yatırımı insanca bulamamak. Kendin olabilmekle, kendin gibi olabilmek arasında kalmak.

Ne olurdu acaba ?

  • Okulu başarıyla bitirseydim
  • Daha doğru görünen bir işte çalışsaydım
  • Daha fazla param olsaydı
  • Daha mutlu bir ailem olsaydı

Daha fazlamı ben olurdum yada ben gibi ? yoksa ben zaten benimde bir türlü bundanmı memnun değilim ? Yoksa insanları bununla memnun edemedimde bunamı hayıflanır dururum ?

Alacağın olsun -di’li geçmiş zaman herşeyin cezasını sen kesiyorsun bana, alacağın olsun kendim, yaşanamamış gördüğün her anı için bir alacağın olsun.

Yorum yazın