TeeCoholicZone

Yakında Teecoholic..

Hakkında

Teecoholic.com Emrah TOY ve Kağan GÜNGÖR Tarafından geliştirilmekte olan bir projedir. Proje gidişatından ve Proje geliştiricilerinin hayata bakış açılarını izlemek için bloglanmıştır. :)

 

avatar_xl.jpg

 

Sevgili kardeşim Emrah, Bu maili sana yazıp yazmamak konusunda bir süre çelişkeye düştüm. Yüzyüze konuşmak varken niye mail yazıyorum diye kendi kendime sordum. Ama bazı şeyleri seninle paylaşmak istedim.

Öncelikle içinde bulunduğun zor durum inan beni çok üzüyor. Durgunluğun, sessizliğin, hayata negatif bakışın seninle beraber olduğum süre içerisinde benide fazlasıyla etkiliyor. Zevklerimiz, düşüncelerimiz ne kadar değişik olsada arkadaşlığımızın devam etmesi tamamen maneviyata dayanıyor. Ben sana değer veriyorum. Senin bana ne kadar değer verdiğini bilemiyorum, ama ben sana değer veriyorum Emrah…

Sen herkesten senin gibi olmasını, sana uyum sağlamasını istiyorsun, en ufak bir problemde hemen sırtını dönüyorsun karşında ki kişiye. Seni anlıyorum, yeterince negatif bir hayat yaşıyorsun zaten ve hoşgörünü yitirmenin yegane sebebine bu. Ben sana, kesinlikle bana ayak uyduracaksın demiyorum, yanlış anlama beni, ama ne olur benden de seninle beraber olduğumuz zamanlarda somurtup oturmamı bekleme. Birşeyleri paylaşalım seninle, hayata daha pozitif bakmaya çalışalım. İnan arkadaşlığımızın devamı için bunları yapmamız şart. Seni kırmamak için elimden geleni yapıyorum, aslında beni çok iyi tanıyorsun fazlada açıklamam gerek yok.

Hayata tutun Emrah, bırakma kendin için, benim için, onun için, herkes için. Pozitif ol! Buraya kadar yazdıklarım eleştiri değil, uyarıda değil, sadece seninle paylaşmak istediğim duygularım. Seninler beraber olduğum zamanlarda mutlu olmak, senide mutlu görmek istiyorum.

Pırıl, pırıl bir insansın Emrah, temiz ve iyi kalplisin. Bugün içinde buluduğun durumu hak etmiyorsun kesinlikle…

Hayat bir oyun Emrah, malesef bizler bu oyuna kurallarını bilmeden başladık, ve kurallarını öğrenen kadar birçok şey kaybettik, ama bu oyunun sonuna kadar hiçbirşey kazanamayacağımız anlamına gelmez.

Kendine iyi bak. Kardeşin, dostun, arkadaşın… EVREN

One Response to “Canım arkadaşlarımdan birisi 6 Mayıs 2002 de ne demiş ?…”

  1. Bu maili arasıra okumak iyi geliyor bana :)

    Emrah TOY

Yorum yazın